Clio

CLİO

Ekim 2010'da Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtım yapılan konsept otomobil DeZir'in ruhunu taşıyan Renault Clio "tutku" kavramını,heyecanı ve tarzı yansıtıyor. Enerjik çizgilerinden her ayrıntısında kendini gösteren dışa vurumcu kişiliğine kadar her şey onun çekiciliğine katkıda bulunuyor.

 

SİZİ YANSITAN BİR OTOMOBİL SEÇİN

Tüm arzularınızı karşılayabilecek kişiselleştirme seçeneklerinin tadını çıkarın! Renault Clio'nun kişiselleştirme seçenekleri sayısız renk seçeneği sunar. Kolayca kişiselleştirme seçenekleri bir dizi iç ve dış ayrıntı üzerinden şekillendirilir. Güzel uygulanabilen ve pratik bir otomobilin direksiyonunda oturmanın sağladığı ayrıcalığı tadın!

 

DIŞ GÖRÜNÜM

Renault Clio ile istediğiniz renkte ve tarzda tavan çıkartmaları, ayna çerçeveleri, ızgara, dış dikiz aynaları, ön yan ve arka çıtaları seçerek aracınızı istediğiniz gibi güzelleştirebilirsiniz. Clio'nuz için 4 farklı "Dış Kişiselleştirme"  paketi çok hoşunuza gidecek. Parlak siyah detaylar ve aşağıdaki tasarım öğeleri otomobilinize çok ayrı bir hava verecek:

  • Kapı altı koruma çıtaları için 4 farklı seçenek: Siyah, Kırmızı, Fildişi ve Mavi.
  • 3 Dış tavan çıkartması: Chance, Sport, Dots.
  • 16’’ ve 17’’ alüminyum jantlarda Siyah, Fildişi, Kırmızı ve Mavi renkler.

 

KABİNİN AMBİYANSI

Torpido, kapı panoları ve döşeme tercihleriyle aracınızın iç ambiyansını kişiselleştirip tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Dört farklı renk teması üzerine çeşitlendirilebilir: Siyah, Kırmızı, Havana ve Mavi. 
Direksiyon, vites kolu ve havalandırma çerçeveleri çok sayıda renk ve motifte sunulmaktadır. 

 

R-LINK'İ KİŞİSELLEŞTİRİN

İnternet bağlantılı Renault R-Link multimedya sistemiyle, açılış sayfanızı ve favori sayfalarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Daha fazlasını mı istiyorsunuz? R-Link "R-Sound Effect" uygulamasını kullanarak aracınızı motoruna kadar kişiselleştirebilir ve hızlanırken V8 motor gürültüsünü aracınızın içine verebilirsiniz!

Benzer Araçlar