1.5 dCi 90 bg

Dacia Dokker

Bu çok amaçlı kombinin en çarpıcı özellikleri sadelik, pratiklik, sağlamlık ve rekor iç mekân genişliği olsa da araç dış görünüşü de ihmal etmiyor. Büyük (4,36 m uzunluğunda) Dokker, hem dinamizmini hem de sağlamlığını yansıtan ahenkli bir tasarıma sahip.

Kabin içinde, sürücü bölümü son derece fonksiyonel ve özenli. Ergonomiye özel bir dikkat gösterildi: Kapılarda elektrikli cam kumandaları, direksiyon simidi üzerinde radyo kumandaları, kolay okunan gösterge paneli. Öncelik konforunuz olduğu için her koşulda etkin kalan bir klima* da sizi bekliyor.


* Versiyona göre veya opsiyonel.

Güvenilirlik

Genlerini Dacia markasından alan Dokker'da güvenilirlik ve sağlamlık için gerekli olan tüm özellikler var. En zor koşullarda test edilen Dokker da Dacia ailesinin diğer üyeleri gibi kabul görmüş teknik çözümlerden faydalanıyor. Bu teknik çözümler onun sağlamlığının ve performansının garantisi niteliğinde.

Kalitesi onaylı parçalar

Parçaların %20'sinden fazlası Logan ailesinden gelen ve güvenilirliği tecrübe ile kanıtlanmış parçalardır. Motor seçenekleri ise zaten uzun yıllardan beri güvenilirliklerini kanıtladılar.

Onaylanmış Güvenilirlik

Gerek imalatı, gerekse mekanik organları en katı testlere tabi tutuldu. Bu şekilde, bütün yol tiplerinde ve iklim koşullarında 1,9 milyon km yol kat edildi.

3 yıl garanti

Dacia, 3 yıl ya da 100.000 km garanti (hangisi önce dolarsa) verebilmek ve avantajlı servis fiyatları sağlayabilmek için etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmış teknik çözümlerden güç alır.

Benzer Araçlar