Captur

CAPTUR

YÜKSEK SÜRÜŞ POZİSYONU

Captur ile etrafa yukardan bakın. Büyük tekerlekleri ve yerden yüksekliği sayesinde bu crossover size panoramik bir bakış açısı sunar: Yolun çok ilerisini ve çevrenizi rahatlıkla görebilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, gözünüzden hiçbir şey kaçmaz!

AYARLANABİLİR DİREKSİYON

Daha konforlu bir sürüş için direksiyonun yüksekliğini ve derinliğini ayarlayın. Sürücü koltuğu yükseklik ayarıyla birlikte kullanabilirsiniz.

ARKA KOLTUK KONFORU

Arkaya yaslanabilen, 1/3 ve 2/3 katlanabilen, 16 cm ileri geri kaydırılabilen arka koltuk.

MODÜLER TASARIM

Renault Captur'un içinde büyük düşünün! Herkesin konforu için iç mekanı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz biçime giren ve öne arkaya kaydırılabilen 3 kişilik arka koltuğu yatırıp kaldırarak hacimlerle oynayabilirsiniz.

Bagajın tabanıysa birçok pozisyona ayarlanabilir, çıkarılabilir ve ters çevrilebilir.* Ayrıca, kauçuk yüzü bir süngerle kolayca temizlenebilir. Zemin seviyesine kaldırıldığında görülmesini istemediğiniz şeyleri gözlerden uzak tutan bagaj tabanı, düşük pozisyona ayarlandığında çok kullanışlı ilave yükleme alanı sunar.

*Versiyona bağlıdır

FERMUARLI "ZIP COLLECTION" ÇIKARILABİLİR / YIKANABİLİR KOLTUK KILIFLARI

Koltukları temiz tutmak çok kolay! Fermuar ve cırt cırtlı sistemler sayesinde, ön ve arka koltukların kılıflarını kolayca çıkarabilirsiniz. Biçimleri bozulmadan 5 yıkamaya kadar garantili kılıflar farklı renklerde satın alınabilir. 

"EASY LIFE" ÖN ÇEKMECE

"Easy Life" ön çekmece her gün kullandığımız eşyaları bir araya toplar: 1,5 litrelik üç şişe, taşınabilir bilgisayar, bir kutu peçete, aracın kullanma kılavuzu, otomobil için yedek lamba kutusu, el çantası ve daha fazlası… Zekice tasarlanmış ve pratik çekmecede bir de kişiselleştirilebilen LED aydınlatması bulunur.

ELLER SERBEST RENAULT KART SİSTEMİ

Eller serbest kartını okuyucuya yerleştirmenize gerek bile kalmadan Captur'unuzu kilitleyin, kilidini açın ve çalıştırın.

Benzer Araçlar