Megane HB

MEGANE HB

Hayatınızı kolaylaştıran teknolojiler, kendinize göre uyarlayabileceğiniz konfor özellikleri ve çaba harcamadan elde edeceğiniz güvenlik düzeyiyle Renault Megane HB sizi her yönden mutlu eder.

ÇİFT BÖLGELİ OTOMATİK KLİMA

Megane HB’in çift bölgeli otomatik kliması ayarlanabilen bir ısı konforu sunar. Ön koltukta oturan her yolcu kendisine uygun sıcaklığı seçebilir.

YAĞMUR VE FAR SENSÖRÜ

Cam silecekleri yağmurun şiddetine göre çalışmaya başlar ve hızını ayarlar. Far sensörü farların otomatik olarak yanmasını sağlar.

ARKA KOLTUK KONFORU

Arka koltuktaki yolcular daha fazla konfor sunan ve içinde rahatça hareket edebilecekleri geniş iç mekandan çok memnun kalacak: Arkaya yaslanabilen ve 1/3-2/3 katlanabilen arka koltuk, havalandırma çıkışları, orta kol dayanağı.

AÇILIR TAVAN

Elektrikli açılır tavan sayesinde kabine daha çok ışık girer.

MULTİMEDYA

Dokunmatik ekranlı internet bağlantılı entegre multimedya ve navigasyon sistemi R-Link. Megane HB’de navigasyon, multimedya, eller serbest telefon ve internete bağlı birçok uygulamayı sunan kişiselleştirilebilir R-Link ekranı bulunur.

7" ekrana dokunarak yenilikçi ve pratik fonksiyonlara erişebilirsiniz: multimedya, seyir sistemi, TomTom® ve telefon. İsterseniz ses tanımlama özelliği sayesinde konuşarak da anlaşabilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz: multimedya, navigasyon, eller serbest telefon.

R-Link sayesinde navigasyon ve sezgisel sesli komutlar kullanarak huzurla yolculuk edebilirsiniz.

Bluetooth sayesinde ses akışı yoluyla müzik dinlemek veya mobil cihazınızı USB girişine takarak şarj etmek çocuk oyuncağıdır. Ses sisteminizin Arkamys® 3D Sound surround ses özelliğinin tadını çıkarın.

 

*ülkeye göre değişir

 

TOMTOM NAVİGASYON

Tomtom navigasyon sistemini keşfedin:

Renault R-Link teknolojisindeki “Canlı Trafik” uygulaması ile lokasyona bağlı olarak hangi arterlerin açık olduğu bilgisini anlık olarak görebilir, bunun yanısıra en mantıklı seçeneğin yol tarifini alabilirsiniz.

TELEFON

Megane HB’e bindiğinizde, Renault R-Link telefon defterinizi senkronize eder, defterdeki kişileri görüntüler* ve arama geçmişiniz konusunda sizi bilgilendirir.

 

*ülkeye göre değişir

 

MULTİMEDYA

Renault R-Link ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve hayatınızı kolaylaştırır. Açılış sayfanızı seçersiniz, akıllı telefonunuzu tanır ve telefon defterinizi alır.
Favori seyir verilerini ve telefonları kolayca kaydedebilirsiniz.
Dururken fotoğraflarınızı ve videolarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

Benzer Araçlar