Megane Sport Tourer

MEGANE SPORT TOURER

TASARIM

Dıșarıdan sportif ve estetik Renault Megane Sport Tourer, ayrıca geniș bir iç mekan da sunuyor. Ferah ve çok yönlü; ister ailenizi, ister arkadașlarınızı veya eșyalarınızı tașısın, her koșulda zengin kișiliğini sergiliyor. Etkinlik ve keyif sınır tanımaz…

ÇİFT BÖLGELİ ELEKTRONİK KLİMA

Megane Sport Tourer’ın çift bölgeli elektronik kliması kişiye özel ayarlanabilen bir ısı konforu sunar. Auto, Fast veya Soft modlarıyla belirlenmiş bir sıcaklık da seçebilirsiniz.

YAĞMUR SENSÖRÜ VE OTOMATİK YANAN FARLAR

Yağmur ve far sensörleri ile sürüşünüzü kolaylaştırıyoruz. Cam silecekleri yağmurun şiddetine göre çalışmaya başlar ve hızını ayarlar. Gece olduğunda veya bir tünele girdiğinizde otomatik yanan farlar yolunuzu aydınlatır.

KİŞİSELLEŞTİRME MENÜSÜ

Kişiselleştirme menüsü sayesinde, aracın farklı fonksiyonları için tercihlerinizi, görüntüleme seçeneklerini ve ayarları düzenleyebilirsiniz (seyir sistemi, radyo...).

DIŞ DİKİZ AYNALARI

Elektrikli, buz çözücülü ve elektrikli katlanabilir.

KEYİF PARMAKLARINIZIN UCUNDA

TEKNOLOJİ

Bir seyahat sona ererken, bașka bir yerde diğeri bașlıyor. Renault R-Link devrede; navigasyon açılsın. Koruyucu meleğiniz Visio System de devrede… Tutumluluk ve keyif de sizinle geliyor.

Benzer Araçlar