Symbol

SYMBOL

TASARIM

Renault Symbol, Renault'nun yeni görsel kimliğini benimsiyor. "Design by Renault" ifadesine esas olan nitelikleri doğrulamak üzere ön yüz tamamen yeniden tasarlandı. Akıcı ve şık hatları bütün ailenin beğenisini kazanmasını sağlıyor. İç donanımda ise kaliteli malzemeleri göz alıyor. Renault Symbol'de orta konsola entegre 7'' (18 cm) büyük dokunmatik ekranlı yepyeni multimedya sistemi RENAULT R-NAV tüketicinin beğenisine sunuluyor.

KABİN KONFORU

Renault Symbol’ün beş yolcu koltuğunun her santimetrekaresi size üstün bir konfor sunuyor. Ailenin ihtiyaçları günden güne sürekli değiştiğinden (iş, okul, etkinlikler, tatil), Symbol, iç hacminin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için, 1/3 – 2/3 şeklinde bir modülerlik sunan ve sırt dayanağı katlanabilen bir arka koltuk sırası sunuyor. Böylece, kategorisinin en iyisi olan bagaj hacmi, koltuklar katlandığında 510 dm3’ten 1257 dm3’e çıkabiliyor. Günün ihtiyaçlarına göre adapte olmayı da bilen şık bir sedandan daha pratik bir şey olamaz.

SİNYALLİ, ELEKTRİKLİ VE ISITMALI DIŞ DİKİZ AYNALARI

İçeriden elektrikli ayarlama olanağı sayesinde yan dikiz aynalarınızı daha konforlu ve hassas bir biçimde ayarlayın (versiyona bağlıdır).

ARKA KOLTUK SIRTLIĞI KATLANMA ÖZELLİĞİ

Büyük hacimli nesneleri sırt kısmı katlanabilen ve 1/3-2/3* oranında eğilebilen arka koltukta güvenle taşıyabilirsiniz.

DİREKSİYON VE SÜRÜCÜ KOLTUĞU YÜKSEKLİK AYARI

Sürüşünüzü kolaylaştırmak için direksiyon* ve sürücü koltuğunun* yüksekliğini ayarlayın.

Benzer Araçlar