RENAULT KANGOO MULTIX

15 Yıldan beri orijinalliğini koruyan Renault Kangoo tükenmeyen yetenekleriyle kendini yeniden yarattı: yeni tasarım, daha dıșa vurumcu Renault kimliği, daha kapsamlı donanımlar. Her zamankinden daha fazla pratik ve modüler Renault Kangoo herkesin günlük yașamını kolaylaștırıyor ve tüm ailenin daha keyifli hafta sonları geçirmesine olanak veriyor!

PERFORMANS VE EKONOMİ BİR ARADA

Canlı ivmelenmeler, dinamik tepkiler, tüm motor devirlerinde kusursuz tepkiler... Bunlara ek olarak benzersiz yakıt ekonomisi.  Sadece 5,0 L / 100 km karma yakıt tüketimi ile Kangoo Multix standartları yeniden belirliyor.

MODÜLER TASARIM

Kangoo Multix, 1/3 – 2/3 katlanabilen  ve düz yükleme zemini oluşturabilen arka koltuğu sayesinde, kendi sınıfında devrim yaratıyor. Bu sayede,  yükleme alanında benzersiz bir esneklik  ve modülarite sunuyor.

SIRADIŞI BİR BAGAJ

Kangoo Multix’in benzersiz bagajını keşfedin. Son derece fonksiyonel ve darbelere karşı koruma özelliğine sahip bagajda, modüler bir bagaj ayırıcı da yer almaktadır.

YOL BİLGİSAYARI

Araç ile ilgili tüm güncel verileri, teknolojik gösterge panelinde bulabilirsiniz.

DİNAMİK KONFOR

Kangoo, Scenic ile aynı platformu paylaşmaktadır. Bu yüzden Kangoo, eşsiz bir yolculuk konforu sunar.

ELEKTRİKLİ ÖN CAM KUMANDALARI

Kangoo’nun sürücü tarafında, tek dokunuşla açılıp kapanabilen cam mekanizması bulunur (Extrem versiyonu).

USB & BLUETOOTH BAĞLANTILI CD ÇALAR-RADYO

Kangoo’ nun, USB ve Bluetooth bağlantılı radyosunda ister CD dinleyin, ister bir mobil cihazınızda bulunan müzik dosyalarınızı oynatın. Gerçek bir multimedya deneyimine hazır olun.

OTOMATİK KLİMA

İç ortam sıcaklığının ve havalandırmanın elektronik olarak kumanda edildiği klima ile, Kangoo’da ferah ve konforlu yolculuklar yaşarsınız.

Benzer Araçlar