Bumerang Rent a Car

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni model olup kiralama fiyatlarida emsallarine göre çok daha uygundur.

Hizmet politikamiz sorun üretmek degil sizlere her zaman yardimci olmaktan ibarettir. Bunun yaninda siz degerli müsterilerimiz için vip minibüs kiralama ve söförlü araç kiralama ile vip transfer hizmetlerimiz özenli ve kaliteli olarak 24saat hizmetinizdedir.

Bize telefon yada mail yolu ile yaptiracaginiz rezervasyonlarda kesinlikle hizmetimizden memnun kalacaksiniz. En ekonomik araç kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

2003 yılından bu yana tüm Bodrum geneline rent a car hizmeti sunan BUMERANG TOURİSM CENTER , sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesinin de yardımıyla en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri merkezi, her sınıftan en yeni araçları barındıran geniş filosu, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan anlayışı ile sıradan bir araç kiralama firması olmaktan çok uzakta, rent a car hizmetine profesyonel bakış açısı ile yaklaşmaktadır.

Filomuzu oluşturan araçlar en yeni modellerden oluşmaktadır. Çok iyi biliyoruz ki ulaşım ciddi bir iştir. Kiralanacak bir aracın yeni olması, konforun yanı sıra güvenlik açısından da önemli bir gerekliliktir. Bu sebeple BUMERANG TOURİSM CENTER olarak en yeni ve en güvenilir araçları, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel ilkemizdir.

Sayısız araç seçenekleriyle birlikte, çeşitli hizmet opsiyonlarımız da müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Örneğin günlük ekonomik rent a car hizmetinin yanı sıra uzun dönem araç kiralamaşoförlü transfer hizmeti , tour hizmetleri, yat kiralama, tüm hava ve deniz yolları biletleri  ve lüks araç kiralama gibi hizmetler, firmamız bünyesinde mevcut durumdadır.

BUMERANG TOURİSM CENTER firmasından aldığınız araç kiralama hizmeti, aracın teslimi ile sonlanmamakta; Sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşatmak adına, herhangi bir problem yaşamanız durumunda sizlere her an yardımcı olabilecek şekilde Bodrum yarımadasında bulunan 4 şubemizde hazır bekleyen profesyonel kadromuz, başından sonuna eksiksiz hizmet anlayışıyla, müşterilerimizi kötü tecrübelerden uzak tutmaktadır.

Rent a car konusunda BUMERANG TOURİSM CENTER'ı tercih ettikten sonra tek yapmanız gereken, rahat bir yolculuğun tadını çıkarmak.

2003 yılından bu yana müşterilerine sorunsuz hizmet vermiş olmanın gururuyla her geçen gün daha da büyümekteyiz.